<oembed><version>1.0</version><provider_name>BLUE IN GREEN BLOG</provider_name><provider_url>https://www.blueingreen.jp/wp</provider_url><author_name>SHOP AMAGASAKI</author_name><author_url>https://www.blueingreen.jp/wp/archives/author/staff-amagasaki</author_url><title>DSCF1026</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="gNtAQNSF4N"&gt;&lt;a href="https://www.blueingreen.jp/wp/archives/52856/dscf1026"&gt;DSCF1026&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.blueingreen.jp/wp/archives/52856/dscf1026/embed#?secret=gNtAQNSF4N" width="600" height="338" title="&#x201C;DSCF1026&#x201D; &#x2014; BLUE IN GREEN BLOG" data-secret="gNtAQNSF4N" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;